Ubráním se!

Vítáme Vás u nás

Náš kroužek Ubráním se! je zaměřený nejen na rozvoj fyzických dovedností dětí, jejich reflexy a pohybovou paměť, ale také na duševní rozvoj a správný kodex bojovníka.
Protože naším cílem není utvořit dokonalého bojovníka, který rukou proboří zeď, ale vytvořit jedince, který se bude cítit sebevědoměji, bude vědět, jak se v případě nutnosti bránit, a zároveň si bude vědom své síly a rozdílu mezi sebeobranou a zbytečným násilím.

Informace

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE SEBEOBRANY PRO DĚTI

Ne každé dítě má rádo skupinové tréninky, ne každé dítě touží po tom cvičit s jinými dětmi a ne každému dítěti vyhovuje práce v týmu. Je spousta dětí, které neudrží pozornost, dětí trpících ADHD, hyperaktivitou, či dalšími zvláštnostmi, pro které jsou odmítány v mnoha sportovních kroužcích. U nás tomu tak není, my ho rádi přijmeme!

Pokud Vaše dítě potřebuje více pozornosti, specifickou a individuální formu tréninku, nebo pokud si zkrátka rodič/dítě z jakýchkoliv důvodů nepřeje skupinové tréninky, nabízíme možnost tréninků individuálních. Na tyto tréninky dochází vždy 2 trenéři na maximálně 4 děti (lze domluvit lekce, kde bude pouze Vaše dítě a dva trenéři). Díky tomu je nejen zajištěné, že se dostane pozornosti každému dítěti zvlášť, ale také možnost přizpůsobovat každou lekci specifickým potřebám dítěte a jeho aktuálním přáním – mimo lapy a boxovací pytle s dětmi užíváme i veliké míče, veselou hudbu a spoustu pro děti zábavných her.

Je možné rezervovat si individuální tréninky na celé čtvrtletí a tím mít jistotu, že Vaše dítě se vždy na trénink dostane. Může se stát, že Vašemu dítěti bude vyhovovat trénování se svými sourozenci, či kamarády a tak je možné domluvit trénink vždy pro konkrétní neměnnou maximálně čtyřčlennou skupinku dětí (od čehož se také odvíjí cena za osobu).

Výhody:

– celkem 1 – 4 děti na tréninku (dle přání rodičů)
– vždy 2 trenéři
– 60 minut tréninku
– vhodné pro děti s ADHD vyžadující individuálnější přístup
– vhodné pro děti, které nechtějí/nezvládají interakci s cizími dětmi
– možnost rezervovat si tréninky na celý trimestr dopředu
– možnost sestavit konkrétní tréninkovou skupinu (pouze sourozenci dítěte, konkrétní přátelé, či dítě samotné)
– vhodné i pro děti, které se sportem teprve začínají
– dítě obdrží členský průkaz, kam se budou zaznamenávat jeho zlepšení a kterým se bude moci pochlubit doma

CENÍK

Cena:
Cena se vždy odvíjí od domluveného počtu dětí na daném tréninku. Čím více dětí (maximálně 4!) bude na dané lekci, tím levnější bude lekce pro jedno dítě. Aktuální ceník naleznete v záložce CENÍK.

Kontakt

Václavská 20/2073, Praha 2 – Karlovo náměstí
739 329 047
kontakt@ubranimse.com
www.ubranimse.com

mobius