Ubráním se!

Vítáme Vás u nás

Náš kroužek Ubráním se! je zaměřený nejen na rozvoj fyzických dovedností dětí, jejich reflexy a pohybovou paměť, ale také na duševní rozvoj a správný kodex bojovníka.
Protože naším cílem není utvořit dokonalého bojovníka, který rukou proboří zeď, ale vytvořit jedince, který se bude cítit sebevědoměji, bude vědět, jak se v případě nutnosti bránit, a zároveň si bude vědom své síly a rozdílu mezi sebeobranou a zbytečným násilím.

Informace

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Ne každé dítě má rádo skupinové tréninky, ne každé dítě touží po tom cvičit s jinými dětmi a ne každému dítěti vyhovuje práce v týmu. Je spousta dětí, které neudrží pozornost, dětí trpících ADHD, hyperaktivitou, či dalšími zvláštnostmi, pro které jsou odmítány v mnoha sportovních kroužcích. U nás tomu tak není, my ho rádi přijmeme!

Pokud Vaše dítě potřebuje více pozornosti, specifickou a individuální formu tréninku, nebo pokud si zkrátka rodič/dítě z jakýchkoliv důvodů nepřeje skupinové tréninky, nabízíme možnost tréninků individuálních. Na tyto tréninky dochází vždy 2 trenéři na maximálně 4 děti (lze domluvit lekce, kde bude pouze Vaše dítě a dva trenéři). Díky tomu je nejen zajištěné, že se dostane pozornosti každému dítěti zvlášť, ale také možnost přizpůsobovat každou lekci specifickým potřebám dítěte a jeho aktuálním přáním – mimo lapy a boxovací pytle s dětmi užíváme i veliké míče, veselou hudbu a spoustu pro děti zábavných her.

Je možné rezervovat si individuální tréninky na celé čtvrtletí a tím mít jistotu, že Vaše dítě se vždy na trénink dostane. Může se stát, že Vašemu dítěti bude vyhovovat trénování se svými sourozenci, či kamarády a tak je možné domluvit trénink vždy pro konkrétní neměnnou maximálně čtyřčlennou skupinku dětí (od čehož se také odvíjí cena za osobu).

par-de-siluetas-taekwondo_318-54096

Výhody:

– celkem 1 – 4 děti na tréninku (dle přání rodičů)
– vždy 2 trenéři
– 60 minut tréninku
– vhodné pro děti s ADHD vyžadující individuálnější přístup
– vhodné pro děti, které nechtějí/nezvládají interakci s cizími dětmi
– možnost rezervovat si tréninky na celý trimestr dopředu
– možnost sestavit konkrétní tréninkovou skupinu (pouze sourozenci dítěte, konkrétní přátelé, či dítě samotné)
– vhodné i pro děti, které se sportem teprve začínají
– dítě obdrží členský průkaz, kam se budou zaznamenávat jeho zlepšení a kterým se bude moci pochlubit doma

CENÍK

Cena:
Cena se vždy odvíjí od domluveného počtu dětí na daném tréninku. Čím více dětí (maximálně 4!) bude na dané lekci, tím levnější bude lekce pro jedno dítě. Aktuální ceník naleznete v záložce CENÍK.

Kontakt

Václavská 20/2073, Praha 2 – Karlovo náměstí
739 329 047
kontakt@ubranimse.com
www.ubranimse.com

mobius