Ubráním se!

Vítáme Vás u nás

Náš kroužek Ubráním se! je zaměřený nejen na rozvoj fyzických dovedností dětí, jejich reflexy a pohybovou paměť, ale také na duševní rozvoj a správný kodex bojovníka.
Protože naším cílem není utvořit dokonalého bojovníka, který rukou proboří zeď, ale vytvořit jedince, který se bude cítit sebevědoměji, bude vědět, jak se v případě nutnosti bránit, a zároveň si bude vědom své síly a rozdílu mezi sebeobranou a zbytečným násilím.

Informace

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

KROUŽEK PRO DĚTI

Hlavní náplní našeho projektu je pravidelný kurz sebeobrany pro děti a mládež ve věku 7-16 let. Tento kurz dlouhodobě a systematicky rozvíjí pohybové schopnosti dětí, posiluje jejich fyzickou kondici, zlepšuje sebevědomí a učí je rozpoznat hranici mezi hádkou, šikanou a nepřiměřenou sebeobranou. Kurz probíhá pravidelně jednou týdně v prostorách tělocvičny o rozloze 170m2, která je vybavena tatami o tloušťce 4,5 cm (změkčená podlaha pro bezpečný nácvik pádů). Dále je dětem k dispozici konferenční místnost, šatna, sprchy a toalety.

Jak dělíme děti

Děti dělíme do tří skupin podle času, ve který na kurz docházejí a podle jimi zvolené formy tréninku (individuální, skupinový). Tento systém nám dává možnost kontrolovat počet dětí v jednotlivých skupinách, schopnost individuálnější práce s každým dítětem a rozvíjení jeho specifických potřeb, a zároveň dětem usnadňuje navázání lepších vztahů ve skupině a získání nových kamarádů v tělocvičně i mimo ni.

Kdy:

Každé úterý
  • 14:00 – 15:00 (individualní lekce) – sk. A
  • 15:00 – 16:00 (individualní lekce) – sk.B
  • 16:00 – 17:00 (skupinový trénink) – sk.C

Kde:

  • Václavská 20/2073
  • Karlovo náměstí
  • Praha 2
  • (druhé patro)

Pro koho:

Pro děti ve věku 7-16 let, které chtějí trénovat ve skupince cca deseti dětí. (Nabízíme možnost i individuálních lekcí, viz. záložka INDIVIDUÁLNÍ LEKCE)

„DÍTĚ NEMUSÍ BÝT SNADNÁ KOŘIST!“

Více o tom, jak daná lekce probíhá a na co se mohou děti těšit, naleznete v kategorii

Jak probíhají lekce

POZOR!
Nově nabízíme i možnost jednorázového vstupu za 99,-Kč

Kontakt

Václavská 20/2073, Praha 2 – Karlovo náměstí
739 329 047
kontakt@ubranimse.com
www.ubranimse.com

mobius