Ubráním se!

Vítáme Vás u nás

Náš kroužek Ubráním se! je zaměřený nejen na rozvoj fyzických dovedností dětí, jejich reflexy a pohybovou paměť, ale také na duševní rozvoj a správný kodex bojovníka.
Protože naším cílem není utvořit dokonalého bojovníka, který rukou proboří zeď, ale vytvořit jedince, který se bude cítit sebevědoměji, bude vědět, jak se v případě nutnosti bránit, a zároveň si bude vědom své síly a rozdílu mezi sebeobranou a zbytečným násilím.

Informace

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

O NÁS

Zakladatel/Hlavní trenér

Tomáš Morávek, DiS. (*1991) je držitelem certifikátu Instruktor bojového umění, vystudoval Obchodní akademii, rok Sociální pedagogiky a tříleté studium oboru Herectví a moderování.

Mimo herectví, kterému se věnuje přes 10 let, pracuje jako osobní asistent pro osoby s PAS (porucha autistického spektra), vede řadu kroužků pro děti a učí kontaktní sebeobranu v Praze i okolí. Sebeobraně trénuje jak jednotlivce (převážně dívky), tak celé skupiny. V Praze vede programy zaměřené na sebeobranu a prevenci proti domácímu násilí a šikaně v několika mateřských školkách a základních školách. Sepsal vlastní metodickou příručku kontaktní sebeobrany pro výcvik dětí, kterou uplatňuje v rámci projektu Ubráním se!. Má za sebou kurzy karate, taekwonda, tai-chi, kick-boxu a nově i školení zaměřeného na boj ve stoje, vsedě, na zemi, proti jednomu útočníkovi i proti více útočníkům, beze zbraně, se zbraní i proti zbraním.

Navzdory tomu se stále považuje za pacifistu a volný čas nejraději tráví s dětmi. V rámci divadla hraje pro školky i pro školy, pod záštitou Spolku METODĚJ založil vlastní projekt „Smích léčí“, tedy navštěvování dětí v nemocnici (alternativa Zdravotního klauna). Napsal a zrealizoval několik pohádek a dodnes aktivně spolupracuje s několika Klokánky a dětskými domovy v Praze i mimo ní.

S Tomášem rovněž spolupracuje několik pomocných trenérů, trenérek a asistentek, vždy v závislosti na konkrétním projektu, kterému se věnují (někdy je to držitel černého pásu v taekwondu, jindy je to pracovnice z prostředí dětských domovů a sociálně znevýhodněných dětí). Ovšem každý z nich podléhá supervizi a je kvalifikovaný pro vykonávání své funkce v týmu Ubráním se!

„Dítě nemusí být snadná kořist“

Kontakt

Václavská 20/2073, Praha 2 – Karlovo náměstí
739 329 047
kontakt@ubranimse.com
www.ubranimse.com

mobius