Ubráním se!

Vítáme Vás u nás

Náš kroužek Ubráním se! je zaměřený nejen na rozvoj fyzických dovedností dětí, jejich reflexy a pohybovou paměť, ale také na duševní rozvoj a správný kodex bojovníka.
Protože naším cílem není utvořit dokonalého bojovníka, který rukou proboří zeď, ale vytvořit jedince, který se bude cítit sebevědoměji, bude vědět, jak se v případě nutnosti bránit, a zároveň si bude vědom své síly a rozdílu mezi sebeobranou a zbytečným násilím.

Informace

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Proč UBRÁNÍM SE?

PROTO!

Jelikož se v dnešní době stále více a více rozmáhá šikana ve školách, je zcela nezbytné, aby každé dítě znalo alespoň základy sebeobrany.
Sebeobrana ale není pouze schopnost blokovat úder, odrazit kop, nebo soupeře uvěznit ve smrtelném sevření.
Sebeobrana je nejen schopnost bránit se fyzické části útoku, ale je to rovněž schopnost psychické obrany – nedopustit, aby se nám útočník dostal do hlavy, abychom začali pochybovat o svých kvalitách a sami o sobě. Spousta obětí násilí si bohužel mylně myslí, že si za to mohou samy, že útočníka něčím vyprovokovaly, že si to vlastně zasloužily, že útočník ve skutečnosti není tak zlý a že daná osoba na to má právo.
NEMÁ!
Nikdo na celém světe nemá právo ubližovat dětem. A je jedno, jak je starý, jak je bohatý, jestli je to muž, nebo žena, z jaké je sociální vrstvy, je jedno co dělá za práci, ubližovat dětem nemá právo NIKDO. Spousta kroužků se zaměřuje pouze na fyzický rozvoj dítěte, ale naším cílem je také práce s psychikou dítěte a jeho postoji k násilí.

„Před nikým se nepovyšuj, před nikým se neponižuj!“

Od konkurence se lišíme také stylem práce. Pracujeme s dynamickou hudbou a formou hry a různých modelových situací učíme děti efektivní sebeobranu. Potrpíme si na individuálním přístupu k jednotlivému dítěti. A proto každé dítě obdrží:

1) Osobní kartu - na základě dobrovolně poskytnutých informací trenér sestaví profil dítěte, kde bude zaznamenávat jeho vývoj.

2) Členský průkaz - motivace k lepším výkonům, s každým zlepšením v jednotlivých kategoriích (vytrvalost, kopy, údery,...) dítě dostane k příslušnému místu razítko do členského průkazu

Takže proč my?

Protože my víme, jak dítěti specifickou formou pomoci tak, aby si více věřilo a mohlo si říct „UBRÁNÍM SE!“
Jak probíhá lekce?

UBRÁNÍM SE!

Informace

Kontakt

Václavská 20/2073, Praha 2 – Karlovo náměstí
739 329 047
kontakt@ubranimse.com
www.ubranimse.com

mobius