Ubráním se!

Vítáme Vás u nás

Náš kroužek Ubráním se! je zaměřený nejen na rozvoj fyzických dovedností dětí, jejich reflexy a pohybovou paměť, ale také na duševní rozvoj a správný kodex bojovníka.
Protože naším cílem není utvořit dokonalého bojovníka, který rukou proboří zeď, ale vytvořit jedince, který se bude cítit sebevědoměji, bude vědět, jak se v případě nutnosti bránit, a zároveň si bude vědom své síly a rozdílu mezi sebeobranou a zbytečným násilím.

Informace

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Staň se tajným agentem!

„Padl na něj stín podezření a v tom stínu se skrývá.“ (Stanisław Jerzy Lec)

Staň se tajným agentem
a odhal nebezpečného zločince!

„Vážení agenti, vítáme vás na dvoudenním výcvikovém kurzu. Někteří jste zde proto, že se chcete naučit bojové umění, někteří proto, že si chcete zkusit tajné písmo, a někteří jste přišli zkrátka proto, abyste zažili dobrodružství. Máte před sebou dva dny, během kterých se musíte zvládnout naučit spoustu věcí. Před každým z vás leží obálka s vaší novou identitou. Od teď nemáte své jméno, nemáte své příjmení a ani svůj věk, od teď do konce kurzu jste někým jiným. A učte se rychle, protože za 20 minut vyrážíme do terénu!“

.

Těmito slovy začíná naše dvoudenní bojová hra pro děti. Děti si během dvou dnů a jedné noci vyzkouší roli tajného agenta, který má za úkol zabránit národní katastrofě. Ale protože být tajným agentem neznamená pouze umět se pohybovat v davu, předchází naší misi intenzivní výcvik.
 
Dětští agenti dostanou novou identitu, osvojí si základy boje zblízka, správné držení těla, budou posilovat všechny svaly v těle (a to opakovaně), naučí se šifrovat a dešifrovat text, procvičí si krátkodobou paměť a vyzkouší si tajné sledování podezřelé osoby, včetně odposlechu, výslechu, analýzy textu a odzbrojení nepřítele. 
Jedná se o propracovaný scénář, kdy děti budou muset zabránit hrozícímu teroristickému útoku, bankovní loupeži či únosu exotického zvířete. Děti dopředu neví, kdo je součástí hry a kdo je jen náhodný kolemjdoucí. Stejně tak neví, proč mají danou osobu sledovat a proč je osoba podezřelá. Právě to je jejich úkolem vyřešit a mají na to dva dny. Přespávání probíhá v budově ve spacácích. V budově je wc, umyvadla, sprcha, tekoucí voda i rychlovarná konvice. Pojďme dětem ukázat, že dobrodružství lze zažít i jinde než v minecraftovém světě a že být agentem je nejen pěkná dřina, ale také zábava se skupinou (nových) kamarádů. 

INFORMACE

Počet dětí: 4-6 dětí
Počet dnů: 2 dny (včetně jedné noci)
Termín: každé prázdninové úterý-středa, případně každá středa-čtvrtek (v závislosti na možnostech většiny přihlášených dětí).
Lokalita: neznámá
(Přesnou adresu dostanou pouze rodiče dětí, nechceme, aby si dítě přečetlo předem kde bude, proto ji nepíšeme veřejně, ale pošleme ji rodičům emailem. Prozradíme jen to, že se jedná o Prahu a že na metro je to cca 10 minut, čili je to místo dostupné.)
S sebou: Bílé triko, spacák, jídlo (svačiny dle chuti), propiska a poznámkový blok.
Cena: Kč 2.500,-
V ceně: Program, zkušený lektor, materiál, pitný režim a strava (oběd, večeře, snídaně a oběd)

Poznámka: 

Přespání není podmínkou, je možné se dohodnout, že si rodič dítě večer převezme a další den ráno ho k nám zase dopraví.

Kontakt

Václavská 20/2073, Praha 2 – Karlovo náměstí
739 329 047
kontakt@ubranimse.com
www.ubranimse.com

mobius